Jump to content

McPrison serverių tinklas


- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 361 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 26060 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Markeris

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  397
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  8
 • Praleido laiko forume:

  2D 17h 8m 16s

Markeris laimėta diena: Spalis 20

Markeris turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

81 Gera

3 Sekėjai

Apie Markeris

 • Rangas
  Netherito ieškotojas
 • Gimtadienis 2001.10.26

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Titan
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  Markeris

Kontaktai

 • Discord
  Markeris#4713

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

8.123 profilio peržiūros
 1. Prikolas tame, kad fenis nors ir nedarydavo atnujinimų didelių vistiek žaidėjai žaidė dėl nostalgijos ir po to krito tik pačioj pabaigoj kaip žygis nupirko projektą. O dabar jau nebe tie laikai. Prisijungei prie savininkų ir manai, kad kažkas pasikeis, kad padarysit naujausia versija? Nebejuokinkit, bus eilinė nesąmonė kaip 1.16 ir vėl svarstysit atkeist į 1.8. Pykit nepyke, bet tokia tiesa.
 2. Kad tokių deb/lų mažiau būtų kaip tu.
 3. Kam tokias nesąmones daryt? Tai tipo tu turi geriausia fc prasidės visi raidai fc tai kur žmonės dės daiktus jeigu juos nuraidins? Tik į kameras susinešt. P.S "Aisku dabar nuo visokiu doviu ir edvinuxu pasipils "pries" bet tik del, kad jie tuom ir naudojas" Tegul geriau komentuoja nei tavo visi draugeliai komentuoja "uz".
 4. Beprasmiška, kur tu panaudosi tas galvas? Tik iš witherių pasidarysi beaconus, jų kaina irgi kristu labai greitai jeigu kiekvieną kartą nužudžius witherį gautum jo galvą. Visiškai prieš, aišku bus naujas hostingas bus ir mob spawninimas kaip ir ankščiau ir bus galima gauti tų galvų, bet ne kiekvieną kartą nužudžius.
 5. ANKETA: 1. Jūsų nick žaidime: Markeris, Jakuu, Amerikonas 2: Pasirinkite skaičių nuo 1 iki 100: Markeris - 18, Amerikonas - 50, Jakuu - 55. 3. Ar paspaudei "Up vote"?: Paspaudžiau 4: Ar pervedei 10k? (Įkelkite neapkarpyta ss): https://imgur.com/a/iRvr1Vc
 6. Markeris

  PARDUOTA

  Koks Jūsų vardas žaidime?: Markeris Ką norite parduoti?: C op kamerą Kokia jūsų siūloma kaina?: Papildoma informacija: Antras aukštas, COP3. PARDUOTA už 75k.
 7. Tau mažiausiai turėtų rūpėt, nei žaidi dabar nei ką.
 8. Galima tada tiesiog grąžinti fermoje spawnerių limitą, padaryti kaip ir ankščiau 5 spawneriai ir viskas, nebus nei per lengva nei per sunku gauti pinigų/xp.
 9. Visiškai prieš, kaip ir sakė nebūtų kalėjimo tipo serveris.
 10. Koks Jūsų vardas žaidime?: Markeris Koks Jūsų pasiūlymas?: Grąžinti 5 blokų tarp spawnerių atstumą. Dabar esantis limitas tikrai didokas, nes be afk boto maksimaliai galima pasistatyti fermoj 4 spawnerius. Arba padaryti, kad nuo tam tikros privilegijos galima būtų dėti arčiau spawnerius. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Bus įdomiau kurtis naujom frakcijom.
 11. Koks Jūsų vardas žaidime?: Markeris Koks Jūsų pasiūlymas?: Padaryti tokį dalyką kaip frakcijų neliečiamumą. Žaidėjai kai kurie išėję iš kalėjimo nori pasidaryti xp fermas, pasistatyti frakcijas, tai siūlyčiau padaryti neliečiamumą kurį galėtų nupirkti frakcijos savininkas pvz 5-7 dienom už kreditus/raktus/pinigus ir kito frakcijos negalėtų artintis bei dėti sethome. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Viskas dėl įdomumo.
 12. Nebūtų logiškas variantas, tarkim žaidėjas susikuria labai stiprų fc, viską pasistato ir grobia kitus fc. Žaidėjai kai kurie pasikėlę į laisvę norėtų pasifarminti ir užsidirbti pinigų, o jeigu įsigaliotų frakcijų grobimai visi žaidėjai pasirinktų greičiausiai eiti pas tuos kurie yra stipriausi laisvėje ir nebūtų įdomumo. Šiam kartui manau užtektų tik pilies grobimo kaip ir ankščiau. Nebent galima būtų sukurti tokį dalyką kaip frakcijų grobimų įregistravimas ir sukurti pvz kažkokią komandą, kad factionai kurie norėtų kovoti pasirinktų, o tie kurie nenorėtų tiesiog pasirinktų, jog nenori dalyvauti ir atkeisti atgal nebūtų galima.
 13. Daiktai buvo tau jau grąžinti.
 14. Visiškai sutikčiau su tavo idėja, buvau siūlęs, kad pridėti knygų, bet ir apskritai galima būtų įdėti kažko įdomiau.
 15. Labas, pamėgink paspausti ant ženklo dešnį mygtuką ir pasirink paspaudus kameros nariai save ir nusistatyk ant owner.
×
×
 • Create New...