Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Markeris

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  324
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1
 • Frankai

  86 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  1D 7h 40m 2s

Markeris laimėta diena: Rugpjūtis 26

Markeris turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

48 Nuostabus

2 Sekėjai

Apie Markeris

 • Gimtadienis 2001.10.26

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Premium
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  Markeris

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

7.501 profilio peržiūros
 1. Prieš, gavęs baną nesenai nuo manęs.
 2. Chebra jūs gal nesvaikit ė? Nu paskelbė tai paskelbė, tau jis nieko blogo nepadarė, nuo to nenukentėjai ir jokios žalos nepatyrei. @WilsonasLT man tai patinka, sėdi cm, o skatini skundus rašyt 🤣 🤣 🤣. Graudu.
 3. O, čia šitas kur dc repus deda man. Už
 4. Naudojai galimai palengvinančias programas, todėl nusprendžiau tau padaryti patikrą, tačiau tu mano nurodymų nepaisei ir neregavai, todėl buvai užblokuotas.
 5. Anketa: 1. Jūsų pasirinktas skaičius: 18 2. (+rep) uždeta?: Taip 3. Jūsų discord: Markeris#4713
 6. Kalinių nusiskundimai rašomi čia - https://mcprison.lt/forumas/forum/33-kalinių-nusiskundimai/
 7. Kalinių nusiskundimai rašomi čia - https://mcprison.lt/forumas/forum/33-kalinių-nusiskundimai/
 8. Nepamiršk, kad vien prie serverio nesėdės, žmogus vienas dirbdamas nespėja visko. Laukiu asmeniškai atidarymo nes patys vaizdai iš kalėjimo stebina.
 9. Anketos forma į administraciją: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Markeris 2. Jūsų amžius?: 18 3. Norima administracijos pozicija?: Sargybos direktorius 5. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: Nes noriu prisidėti prie projekto administracijos, kartu su kitais nariai komunikuoti ir siūlyti idėjas, surinki aktyvią, draugišką sargybinių komandą. 6. Kodėl turėtume priimti tave?: Nes turiu patirties sargybiniuose, buvau pasiekęs Alfa-Sargybinį per gana trumpą laiką, išmanau sargybinio darbą, nebuvau gavęs nei vieno įspėjimo. Moku draugiškai bendrauti, padedu visiems projekto žaidėjams. Sargyboje praleidau apie 2 mėnesius kas yra manyčiau visai ne mažai. 7. Jūsų kontaktai (Discord): Markeris#4713 8. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Siūlyčiau įvairiausias idėjas, padėčiau kitiems administracijos nariams su kuriais svarbiausiai būtų bendrauti ir palaikyti gerus bei taikius ryšius. Palaikyčiau gerus ryšius tarp žaidėjų kurie norėtų žaisti prie tokios administracijos. 9. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Galėčiau trumpai prisistatyti: pradėkime nuo to, jog esu sunki iš dalies asmenybė. Turiu labai sunkų charakterį kurį ne kiekvienas galėtų suprasti. Mėgstu komunikuoti su įvairiausio tipo žmonėmis, bet pradėjas kalbėti iškarto susidarau nuomę apie juos ir nusprendžiu ar tiesiog norėčiau dar kažkada su jais bendrauti ar ne. Esu kruopšti asmenybė, kuri pradėtą savo darbą sugeba dabaigti ir nemetu pradėto darbo, taip pat esu ryžtingas ir užsispyręs kuris daro bet ką, kad galėčiau eiti link savo svajonės ir įrodyti ne kažkam kitam, o pačiam sau, jog pats savo jėgomis viską pasiekiau.
 10. Evento nugalėtojas - @atariS ir jo laimingasis skaičius 9! Yra filmuota medžiaga, kad nesakytumėt, jog daviau savam ir pnš. Tai kas norėsit pamatyt parašykit į AŽ. @atariS susisiek kuo greičiau, priešingu atvėju rinksim kitą nugalėtoją.
 11. Kamerų konkursas Prizas - 2 paprastos elito kameros šalia viena kitos Prizinė vieta bus tik viena, kad žmogus galėtų turėti abi kameras šalia viena kitos, nebent jis pats atsisakys vienos ir galėsim išrinkti dar vieną laimėtoją su antru bandymu. Kamerų nuotraukos (abi mano tik viena ant kitos paskyros): https://imgur.com/a/KmYLj7x Konkurso informacija • Konkursas vyksta iki 2020-05-27 • Žaidėjai turės turėti 50+ pranešimų uždėti +rep mygtuką. • Konkurso nugalėtojai bus renkami random.org pagalbą. • Bus filmuojama. Privaloma būti bent jau Elito bloke, kitaip konkurse dalyvauti negalima • Konkursas gali baigtis greičiau jei baigsis visi skaičiai Taisyklės 1. Uždėti + rep mygtuką, kad žinočiau, jog dalyvaujate konkurse 2. Pildyti pagal anketos formą 3.Negalima rinktis tokios pat skaičiaus. Anketos forma: 1.Jūsų nick žaidime : 2. Ar esate bent jau Elito ranko?: 3. Ar uždėjote +rep mygtuką [BŪTINA]? : 4.Jūsų skaičius (1-10) : Dalyvių sarašas: 1. 2. Diplomatas 3. Qwertz 4. FakeAnnika 5. 6. 7. Rokenzo 8. WilsonasLT 9. atari00 10. Konkurso stilių pasiskolinau iš @Diplomatas nepykit dėde 😘
 12. Labas, teko matyt žaidime ir kautis pvp, galiu palinkėti tik sėkmės gyvenime bei žaidime 😉
 13. 1.Jūsų nick žaidime : Markeris 2. Ar uždėjote +rep mygtuką [BŪTINA]? : Aha 3.Jūsų skaičius (1-20) : 18
×
×
 • Create New...