Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Oligarchas

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  1.055
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  25
 • Frankai

  0 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  6D 18h 19m 31s

Oligarchas laimėta diena: Kovas 8

Oligarchas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

488 Nuostabus

2 Sekėjai

Apie Oligarchas

 • Rangas
  Aldona nedurna, ji lips per langą.

Informacija

 • Lytis
  Neatskleidžiama
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Titan
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  Oligarchas

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

10.703 profilio peržiūros
 1. Čia jokio bug'o nėra, tiesiog ta sriuba daryta pernai metais todėl jos galiojimas kaip ir pasibaigęs.
 2. Nick žaidime: Oligarchas Detaliai išaiškinta idėja: Aišku visi pastebėjome, kad vyksta laisvėje tokie dalykai kaip frakcijos ginimas/puolimas, pilies ėmimas su palengvinančiomis programomis. Žinoma jeigu kam ir pavyksta juos nufimuoti jie gauna banus ir žinoma po kelių minučių išleidus savo mamos duotus pinigėlius laksto po frakcija. Mano idėja būtų bausti frakcijos administracija (/f admin pagrinde) už jo frakcijoje esančius žmones kurie naudoja palengvinančias programas. Manau jų darbas ir yra prižiūrėti, kad frakcijos kovos vyktų sąžinigai be jokių ff/bhopų. Frakcijos administracija pirma karta galėtų tiesiog išmesti tą žmogų iš frakcijos be gryžimo atgal (arba laiko termino), jeigu bus pagauta daugiau pas tą frakcija cheateriukų būtų galima bausti įspėjimais. Surinkus tam tikrą įspėjimų skaičių frakcija prarastų : Galimybe dalyvauti pilyje, laimėtą pilį (jeigu būtų tą savaite jos pilis), pinigines sumas arba galima būtų prieiti ir iki /f disband. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Kadangi keliaujame prie atnaujinimų kai galėsime grobti vienas kito frakcijas manau tikrai visiems patiktų sąžinigos ir lygios kovos. Žmonės rimčiau pradės žiūrėti į tų programų naudojimą, bei tai puiki proga kovoti prieš cheat'erius.
 3. Mano šeimyna vertėsi vien tik iš moliūgų auginimo, mes juos auginome ir pardavinėjome. Vyriausybei uždraudus moliūgus mes nežinojome ką daryti, iki dabar mes bandom sudurti galą su galu. Prašau jūsų žmonių su išsilavinimu gražinti mūsų moliūgėlius pagalvokite ir apie mane. Aš ir mano trikojis šuo esame už už šia idėją.
 4. 1.Jūsų nick žaidime: Oligarchas 2.Ką norite nusipirkti ar kokios paslaugos jums reikia: Kamerą ''ELITO'' bloke. 3.Kiek ruošetės sumokėti už prekę ar paslaugą: Susitarsime 3.Jūsų papildoma informacija (patikslinti prekės savybes): Būtų papraščiau jeigu tiesiog parašytumėte iškarto kiek norite už ją.
 5. Jūsų tikrasis vardas: Erikas Jūsų slapyvardis žaidime: Oligarchas Jūsų gimtadienio data: 06-01
 6. Tu manai kažkas kreipia dėmesį į šitus serverio pasiūlymus? Geriausias būdas nesusidurti su cheat'eriais yra nejungti minecrafto.
 7. Aš ne pirmas kuris skundžiasi pilies ''prizais'' net negalima taip jų pavadini kadangi jų net nėra. Mano idėja būtų padaryti pilies prizus pvz : Kiekvienam fc nariui duoti viena karta galiojančia komanda (/fixall) kuri sutaisytų visą inv tavo loot'o gauto iš pilies arba tiesiog tavo daigtus. Čia kaip pavyzdys, prizas galėtų būti ir kitoks, o ne kažkokie nenaudingi, nesamoningi spalvoti setai. Kadangi prisoniečiai daug išnaudoja resursų kovojant pilyje ir tikrai be prizų už pilies užgrobimą ši idėja mirs, niekas nesilankys toje pilyje. Ačiū.
 8. Nick žaidime: Oligarchas Aprašykite bug'ą: Naudojant komanda /kamera prideti žaidėja prideda, bet neleidžia jam naudotis kamera Nuotraukos/video:
 9. Oligarchas

  Laimetojas

  Sv, eventą laimėjo Rolex123 ar koks ten. Video prūf
 10. Sėvė, kadangi turiu 1k+ pranešimų sugalvojau ir jūsų nenuskriaust radau cheste 2 ZM eggus ir noriu jum juos atiduot Taisyklės kaip ir visur : Rinkis skaičių nuo 1-20 ir jeigu atspėsi laimėsi. Laimėtoją paskelbsiu rytoj. 1 Girwiox 2 Karaliukas 3 4 Annika 5 Sausainis 6 Deivis eltė 7 KINGAS 8 9 MastėČyf 10 11 Rolex (tas kuriam atmintis šlubuoja) 12 JohnasVaras 13 Dartanum 14 emg5505 15 Skypė 16 MyGamer 17 DavidasLTU 18 19 AivarasIks 20 Sargybos direktorė Anketa :
 11. Nick žaidime: Oligarchas Kokį skaičių renkatės?(1-20): 15 Ar uždėjai +R3p?: Tai jo
 12. Sveiki, šitoje temoje bus parašyti žaidėjų nick'ai kurie užima šitas garbingas pareigas kitaip sakant ''Hooperiai'' Patartina neiti PVP ar mesti item'us kai šitie žmonės aplinkui, kadangi šių neeilinių žmonių siurblio sugebėjimų negali paaiškinti net mokslininkai! 1. LTSausainisLT (Pats pirmasis genties narys) 2 ProRussianMan a.k.a KiauleVoras 3. Vintel 4. H8you 5. Nicromis Su laiku sarašas didelės ir bus pildomas. Neparašiau hooperio nick? AŽ su jo nick!.
 13. Neprikolai. Ateik į pm jeigu rimtai nori pirkt, o ne išsidirbinėt.
 14. 1.Jūsų nick žaidime: Oligarchas 2.Ką norite parduoti ar pasiūlyti žaidėjams: Camorra frakcija. 3.Kainoraštis: Susitarsim. 4.Jūsų papildoma informacija (patikslinti prekės savybes): Tai sveiki visi, viskas turi savo pabaiga. Kadangi dėl laiko stokos, mokslų (reik jau pradėt nevoliot durniaus) nusprendėm su /f modais parduot frakciją žmogui kuris galės ją plėst toliau, o ne paverst į Gaidyną. Šita frakcija labai ilgai džiugino frakcijos narius, ilgai laikėm pilis, ir tikrai buvo smagu būt šitos frakcijos /f admin. Frakcijoje yra : Skeletų 4 spawner ferma Skeletų 5 spawner ferma ZM 5 spawner ferma Pig automatinė 5 spawner ferma Daugybe autopot gamyklų. ir t.t Kaip ir minėjau norėčiau palikti tvarkingą ir galingą frakcija tam kuris ją sugebės išlaikyti, o ne kažkokiam pienburniui kuris leavins fc su owneriais. Visko čia plačiai nerašysiu jeigu susidomėsit papasakosiu plačiau. O dabar tariu sudie. Naujajam f adminui galėsiu padėt, bet aš nebūsiu labai aktyvus. GL HF. - Camorra valdžia
×
×
 • Create New...